odcinek 9 – podcaster, patriota bez wiejskiej kiełbasy

Andrzej Famielec

Zawodowy łamacz książek, podcaster, bloger, radiowiec i kogut domowy

Zobacz także...

 • Hoss

  Wkurzające że Przenajświętsza Unia Europejska po raz kolejny atakuję wolny rynek i wolnych przedsiębiorców. Okropność. Tfu! A podcast się fajnie słuchało, bo w końcu to już jest dobra marka Koguta 😀 A ja mam takie pytanie. Jakie gazety pan Kogut czyta? Jakie poleca? Jakich nienawidzi?

  • Obecnie z gazetami jest u mnie krucho, bowiem czasu niewiele, kiosk ruchu kilka kilometrów dalej, ale jak tylko pojawiam się z wizytą u rodziców, to czytam „Gościa Niedzielnego” i „Do Rzeczy”. Ogólnie lubię czytać, ale omijam wybiórczą i wszystkie tytuły pachnące lewactwem. Lubię czytać Ziemkiewicza, Łysiaka czy też Kazika. Na pewno nie polecam w obecnym składzie: Polityki, Wprost, Newsweeka, Wybiórczej – intelektualnie i ideologicznie mnie nudzą. Średnią jakość mają także dla mnie Tygodnik Powszechny, Gazeta Polska. Choć w nich, tak samo jak w Naszym Dzienniku można znaleźć perełki.
   Obecnie bazuję bardziej na internecie z dostępem do gazet, temu nie zawsze jestem wstanie dotrzeć do wszystkiego. Bardzo dużo ciekawych informacji i trafnych artykułów znalazłem w okolicach np. „Frondy”. Bardzo też często korzystam z poleń znajomych z Facebooka, czy Tweetera – mamy tak samo dobry gust.
   Ogólnie lubię dobrą publicystykę. Daje szansę wielu autorom i artykułom, ale jestem wybredny, Bardzo wybredny. 🙂